Kjell Rosén oljemålning

197924

ROSÉN, Kjell (1909-1982): Matsalsinteriör, signerad och daterad Rosén 58, olja på pannå, 61x41 cm

Konst, Måleri

Fack 15

Kjell Rosén oljemålning

Budhistorik (1 bud)

868350
2013-08-14 19:08:57

2013-08-14 kl 20:39
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.