Roland Svensson färglitografi

197919

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Augustidag i havsbandet," signerad och med dedicering "Till Anna-Lisa Karlson från tillgivne Roland S," daterad 5/4 -54, första provtryck, färglitografi, bildyta 42x55,5 cm

Fack 12

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (12 bud)
868363
850
868358
868330
750
868351
700
868330
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.