Ari Eskelinen oljemålning

197917

ESKELINEN, Ari (född 1953): "Horisontalitet - vertikalitet", monogramsignerad AE samt signerad och daterad a tergo Sthlm 2012, olja på duk, 101x81 cm

Konst, Måleri

Rum 9

Ari Eskelinen oljemålning

Budhistorik (21 bud)
868565
4 200
868391
868558
868391
3 800
868557
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.