Teckningar av Stina och Elin Kolthoff-Starck

197905

TECKINGAR, 1900-tal, Stina och Elin Kolthoff-Starck, blyerts och akvareller, delvis ur skissblock

Skador och revor

Konst, Måleri

Monter 7

Budhistorik

2013-08-14 kl 20:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.