Bernt Friberg skål

197902

SKÅL, Bernt Friberg, stengods, grönaktig harpälsglasyr, Gustavsberg studiohand, signerad Friberg, höjd 5 cm

Kant med mindre nagg

Keramik/Porslin

Monter 6

Bernt Friberg skål

Budhistorik (1 bud)

865960
2013-08-12 19:37:57

2013-08-14 kl 19:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.