Folke Ohlsson soffbord modell Frisco

197900

SOFFBORD, "Frisco", 1960-tal, Folke Ohlsson, jakaranda, brännstämplad för Tingströms Bra Bohag, höjd 52, 76x56 cm

Rum 12

Budhistorik (16 bud)
868210
1 900
868104
1 800
868039
1 700
868039
1 600
867986

Slutpris SEK:
1 900
195 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.