Orientmatta Nain

197897

ORIENTMATTA, Nain, ca 155x257 cm

Skador, slitage

Mattor/Textilier

Rum 2

Orientmatta Nain

Budhistorik (17 bud)
868190
865002
868184
865002
950
868183
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.