Folke Ohlsson soffbord modell Frisco jakaranda

197893

SOFFBORD, "Frisco", 1960-tal, Folke Ohlsson, jakaranda, brännstämplad för Tingströms Bra Bohag, höjd 55, 121x81 cm

Rum 8

Budhistorik (11 bud)
868575
2 600
868573
2 400
868569
868572
868569
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.