Kista 1800-tal

197892

KISTA, furu, 1800 talets första hälft, höjd 43, 79x50 cm

Slitage, sprickor

Diverse

Rum 14

Kista 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

864945
450
864796
864006
861763

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.