Sparbössa 1800-tal

197889

SPARBÖSSA, 1800-talets slut, mässing och svärtad plåt, höjd 13,5 cm

Diverse

Monter 6

Sparbössa 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
867914
1 400
867910
1 300
867901
867898
867855

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.