Byst 1900-tal

197879

BYST, 1900-talets första hälft, Jeanne D´Arc, alabaster/marmor, baksida med otydlig ristad signatur samt Made in Italy

Lös på sockel

Konst, Skulptur

Rum 4

Byst 1900-tal

Budhistorik (18 bud)
868637
3 200
868604
868583
2 800
867378
2 600
868582
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.