Erling Ärlingsson pastellteckning

197871

ÄRLINGSSON, Erling (1904-1983): Höstpromenad, signerad och daterad EÄ Paris 1938, pastell, ca 32x41,5 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Budhistorik (22 bud)
868620
4 400
868619
4 200
868615
868607
3 800
868611
3 600

Slutpris SEK:
4 400
420 EUR, 472 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.