Carl Brandt pastell

197865

BRANDT, Carl (1852-1930): 1 par, Landskapsmotiv, signerade och daterade C Brandt 14, pasteller, 70x25 cm

Konst, Måleri

Fack 16

Carl Brandt pastell

Budhistorik (11 bud)
861830
1 400
861512
1 300
861512
861185
861185

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.