Skrivbord England

197861

SKRIVBORD, England 1900-talets början, mahognyfanér, beslag i mässing, ca 79, 144x73 cm, nyckel medföljer

Smärre skador, slitage, delvis senare beslag

Rum 14

Skrivbord England

Budhistorik (1 bud)

860804
2013-08-08 05:23:58

2013-08-14 kl 21:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.