Bordspendyl

197859

BORDSPENDYL, bronseratt träfodral, empire, 1800-tal, papperstavla, höjd 22 cm

Lös urtavla och verk, ej funktionstestad, slitage

Klockor/Ur

Rum 13

Bordspendyl

Budhistorik (1 bud)

864203
2013-08-11 08:42:18

2013-08-14 kl 20:27
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.