oljemålning Adolf Hirsch

197854

HIRSCH, Adolf (1816-1886): Landskapsvy, signerad och daterad A Hirsch -82, olja på duk, 49,5x75 cm

Dukskada, färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 13

oljemålning Adolf Hirsch

Budhistorik (10 bud)
868375
868374
2 800
868373
2 600
868372
868370
900

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.