Robert Högfeldt akvarell

197853

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): "Par", signerad R. Högfeldt, akvarell, 23x27 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (1 bud)

867033
2013-08-13 18:17:05
500

2013-08-14 kl 19:15
Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.