Robert Högfeldt akvarell/teckning

197852

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): "Tre troll", signerad R. Högfeldt, teckning och akvarell, 21x26 cm

Konst

Rum 2

Budhistorik (1 bud)

868398
2013-08-14 19:50:11

2013-08-14 kl 19:57
Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.