Robert Högfelt akvarell

197850

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Insjölandskap, signerad R. Högfeldt, akvarell, 25,5x34 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Robert Högfelt akvarell

Budhistorik (2 bud)

867932
861422

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.