Oidentifierad konstnär oljemålning

197848

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, kräftfiskare, signerad och daterad Axel Lind 1920, olja på duk, 70x100 cm

Konst, Måleri

Rum 9

Budhistorik (13 bud)
868385
850
868384
868378
750
868376
700
868362
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.