Spegel 1800-tal

197846

SPEGEL, 1800-talets slut, blandstil, dekor i pastellage, ca 84x72 cm

Slitage

Speglar

Rum 5

Spegel 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
866998
860396
860396
860395
950
860394

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.