Bert Åke Häverö oljemålning

197844

HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932): Blomsterprakt, signerad och daterad Bert Håge Häverö 1985, olja på duk, 61x48 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Bert Åke Häverö oljemålning
Budhistorik (11 bud)
868126
3 600
868115
868031
868030
1 900
867337
1 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.