Taklampa 1940-tal

197838

TAKLAMPA, 1930/40-tal, kupa i färgat glas med stiliserad dekor, elektrifierad med 2 ljuskällor, höjd 50, diameter 51 cm

Kantnagg

Belysning, Taklampor

Rum 9

Taklampa 1940-tal
Budhistorik (7 bud)
868592
950
868589
900
868470
850
868357
866411
550

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.