Vitrinskåp karl-johan-stil

197835

VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, karl-johan-stil, betsad björk, inredning med hyllor, ca 160, 117x42 cm, nyckel medföljer

Slitage, färgfläckar

Rum 3

Vitrinskåp karl-johan-stil

Budhistorik (11 bud)
868534
2 800
867899
2 600
868532
2 600
867899
868519

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.