Stolar karl-johan-stil

197819

STOLAR. 2+4 st, 1900-talets första hälft, karl-johan-stil, betsad björk, svärtad dekor av bl a ymnighetshorn

Klädsel med smärre fläckar och slitage

Rum 12

Stolar karl-johan-stil

Budhistorik (11 bud)
867648
867647
2 800
867646
2 600
867645
2 400
867644

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.