Altarljusstakar i par Kina

197806

ALTARLJUSSTAKAR, 1 par, Kina, 1900-tal, emaljarbete på koppar, höjd 14 cm

Emaljskador

Belysning, Ljuskronor, Orientaliskt

Monter 31

Altarljusstakar i par Kina

Budhistorik (12 bud)
866938
866744
866744
850
866663
866663
700

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.