Oljemålning

197796

MARTINAU, Maria (1847-1914), troligen: Pojkporträtt, signerad och daterad 15/6 1876, olja på duk, 49x41 cm

Retuscher, omfattande färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 13

Oljemålning

Budhistorik (27 bud)
860885
860817
3 800
859865
3 600
860816
3 400
859865
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.