Hallbord

197791

HALLBORD, jakarandafanér, 1960-tal, höjd 55, 36x64 cm

Bruksslitage

Rum 4

Hallbord

Budhistorik (1 bud)

865889
2013-08-12 18:44:42

2013-08-13 kl 17:40
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.