Sybord England

197789

SYBORD, 18/1900-tal, England, kinesiserade dekor, höjd 72, 45x65 cm

Sprickor, skador, nyckel saknas

Rum 5

Sybord England

Budhistorik (8 bud)
869829
864035
3 800
863988
3 600
863667
3 400
862812
3 200

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.