Stegpall

197787

STEGPALL, 1950-tal, Axells, lackerade stål ben och trä, höjd 60 cm

Slitage

Diverse, Möbler

Rum 3

Stegpall

Budhistorik (10 bud)
865090
750
864609
700
861777
650
861748
600
859803
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.