Louis Poulsen PH Hat väggarmaturer

197779

VÄGGLAMPOR, 1 par, PH hat, Poul Henningsen för Louis Poulsen, vitlackad metall, rosafärgad reflektor, diameter 30 cm

Bruksslitage, smärre bucklor

Belysning, Design

Rum 4

Budhistorik (6 bud)
866243
1 300
862224
866242
862224
859190
500

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.