Serveringsvagn

197778

SERVERINGSVAGN, J-H Fabrikerna, Sävsjö, 1950/60-tal, teakfanér, diameter 46, höjd 68 cm

Slitage, skiva med märken

Möbler, Design

Rum 4

Serveringsvagn

Budhistorik (14 bud)
867248
900
867215
850
867199
867212
750
867199
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.