Teservis silver

197773

TESERVIS, 3 dlr, silver, London, godronnerad dekor, sockerskål samt mjölkkanna invändigt förgyllda, höjd 10,5-18 cm, total vikt ca 1455 g

Bucklor, slitage, handtag med löst fäste

Silver

Monter 5

Teservis silver

Budhistorik (14 bud)
867393
7 200
866574
7 000
867391
6 800
866574
6 600
867389
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.