Sideboard England

197771

SIDEBOARD, mahognyfanér, 1900 talets andra hälft, England, regency, höjd 87, 45x122 cm

Ytskador, repor

Rum 2

Sideboard England

Budhistorik (6 bud)
866026
550
859995
500
866025
450
859995
864782

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.