Dantestolar 1 par

197770

KARMSTOL, 1 par, "Dantestol", skuren dekor med lejonmaskaroner, valnöt, sits och rygg i läder

Slitage, en stol med spricka, ett armlän med lagning

Ändringar/tillägg
Ett armlän med lagning

Rum 2

Dantestolar 1 par

Budhistorik (8 bud)
865974
2 800
864033
2 600
863797
2 400
862819
862056
1 600

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.