Religiös målning 1800-tal

197768

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (sannolikt 1800-tal): Jesus botar en blind man, målning på duk limmad på glas, 32x25 cm

Mindre skador på glas, dukskador

Konst

Rum 4

Religiös målning 1800-tal

Budhistorik (23 bud)
867206
867203
867205
867203
1 900
867204
1 800

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.