Spelbord England

197766

SPELBORD, 1900-tal, gustaviansk stil, mahognyfanér, England, mässingsbeslag, 2 st utdragbara ljusbrickor, höjd 74, 33x43 cm

Slitage

Rum 13

Spelbord England

Budhistorik (7 bud)
866988
700
866753
650
866987
600
866753
550
865550
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.