Tamburmajor

197764

TAMBURMAJOR, 1900-tal, bok, höjd 185 cm

slitage

Rum 8

Tamburmajor

Budhistorik (7 bud)
866530
600
866865
550
866530
500
866353
450
866304

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.