Bordslampfot alabaster mässing

197755

BORDSLAMPFOT, 1900-talets första hälft, alabaster med mässingsdetaljer, i form av kolonn, höjd 57 cm

Ytslitage på alabastern

Belysning, Bordslampor

Rum 4

Budhistorik (1 bud)

867087
2013-08-13 18:46:41

2013-08-13 kl 20:57
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.