Tennfat

197752

FAT, tenn, 17/1800-tal, diameter 38 cm

Brätte med bucklor

Diverse

Rum 4

Tennfat
Budhistorik (13 bud)
866349
850
863995
866348
863995
750
866347
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.