William Scharff färglitografi

197749

William SCHARFF (1886-1959): Komposition med tuppar och andra djur, signerad och numrerad William Scharff Nr 251, färglitografi, bildyta 52x70 cm

Fack 9

William Scharff färglitografi

Budhistorik (2 bud)

866834
862070

Slutpris SEK:
36 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.