Ardy Strüwer färglitografi

197745

STRÜWER, Ardy (född 1939): Euro 92, signerad och numrerad Ardy Strüwer 151/360, färglitografi, bildyta 75x55 cm

Rum 4

Ardy Strüwer färglitografi
Budhistorik (7 bud)
865361
650
866214
600
865361
550
861987
500
861774
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.