Edith Gert oljemålning

197740

GERT, Edith (Danmark, född 1906): Stillebenmed vindruvor, signerad E Gert, olja på duk, 67x96 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Edith Gert oljemålning

Budhistorik (25 bud)
866889
1 900
866888
1 800
866886
1 700
866885
1 600
866884

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.