FIguriner

197735

FIGURINER, 1 par, biskvi, polykromt bemålade, i form av dam och herre, 49 cm

Lagningar, skador

Keramik/Porslin

Rum 4

FIguriner

Budhistorik (8 bud)
864151
950
863563
900
863563
863196
750
863196
600

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.