Celina Runeborg oljemålning

197727

RUNEBORG, Celina (1900-tal): Blomsterstilleben, signerad och daterad C. Runeborg -48, olja på duk, 65x54 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Celina Runeborg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
866751
750
866749
700
866749
650
866710
600
866186
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.