Pendyl Mourey

197725

BORDSPENDYL, 1800-talets slut, förgylld zink, märkt PH Mourey, höjd 58 cm pendel och nycklar finns

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att uthämta i utlämningsdisken

Klockor/Ur, Diverse

Rum 5

Pendyl Mourey

Budhistorik (24 bud)
867484
4 600
867387
4 400
867284
4 200
867382
4 200
867284

Slutpris SEK:
4 600
473 EUR, 539 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.