Fat Japan

197722

FAT, porslin, Japan, 1800-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av fåglar, diameter 55 cm

Lagning

Orientaliskt, Porslin

Rum 13

Fat Japan

Budhistorik (7 bud)
867005
750
866820
550
866819
500
866770
450
866640

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.