Dalahäst 1900-talets början

197709

DALAHÄST, bemålat trä, 1900-talets början, vitmålad med polykrom dekor, höjd 19 cm

Ytskador och slitage

Allmoge, Diverse

Monter 5

Dalahäst 1900-talets början

Budhistorik (12 bud)
866171
867022
866171
865911
1 900
865911
1 800

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.