Henry Hadfield Cubley oljemålning England

197707

HADFIELD CUBLEY, Henry (England, 1858-1934):"On the Hills above Ambergate," signerad och daterad H. Hadfield Cubley 1889, med påskrift a tergo H. Hadfield Cubley 1889 Montpellier, Matlock, Bath, olja på duk, 76x63 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (12 bud)
867041
867037
2 800
867035
2 600
867034
867025

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.