Kandelabrar

197705

KANDELABRAR, 1 par, oscariansk stil, 1900-tal, behängda med prismor, onyx, delvis förgyllda, 5 ljuspipor vardera, höjd ca 47 cm

Slitage

Belysning, Ljusstakar

Rum 13

Kandelabrar

Budhistorik (21 bud)
867390
866246
1 400
866224
1 300
865441
865393

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.